אז אתם רוצים להכיר אותי
יותר טוב?

לא תכננתי להיות איש קריאייטיב פרילאנסר, רציתי לעבוד במשרד פרסום גדול על תקציבים גדולים, הלכתי ללמוד קריאייטיב, בניתי תיק עבודות וחשבתי שמשרדי הפרסום יחכו לי עם שטיח אדום וכוס קפה חם (אני יותר איש של שוקו, אבל תזרמו איתי), אבל להפתעתי בלי משרד ובלי תקציב לקוחות פשוט הגיעו מפה לאוזן, אז פשוט התחלתי לעבוד.

במה אני מאמין?

מסתבר, שלמרות שאומרים שאלו אחת מתקופות השפל הגדולות ביותר בעולם הפרסום הישראלי, בשטח עצמו קיים ביקוש מלקוחות לקריאייטיב שרואה את מכלול העבודה של הלקוח ולא רק את שורת העמלות.

אני אוהב לבחון את הלקוח לא רק נקודתית במה שהוא מבקש, אלא גם מעבר, כי לקוח לא מבקש מודעה לעיתון, כי הוא רוצה שהחברים בשכונה ידברו עליו, אלא כי הוא רוצה לקוחות חדשים, אז אני תמיד שואל את עצמי, האם זאת הדרך הנכונה? אולי יש דרך יותר אפקטיבית להגיע לתוצאה?

ועוד דבר חשוב, אני אוהב להביא מוצר שלם ללקוח, לקחת פרויקט לפרק אותו לגורמים ולהחזיר תוצאה מורכבת ומושלמת.

כמה מילים לסיום?

אני יהודה אדלר, בן 27, עם זקן שנותן לי מראה מבוגר, לובש חפתים במשך כל השבוע ואני איש קריאייטיב מדהים, מאוד מרתק אותי דור ה-Y החרדי (אפילו כתבתי ספר על הנושא). בזמני הפנוי אני מעביר הרצאות, כותב בלוג על החיים שלי ומבקר מסעדות, עורך ראיונות שנותנים לי השראה עם אנשים שמעניינים אותי ואובססיבי לניהול נכון של הזמן שלי.

דברו אלי