הספר – אוי ויי – סיפרו של דור ה-Y החרדי [ספר דיגטלי חינמי]

שתף את העמוד:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עשרות ספרים נכתבו על דור ה-Y וכולם טובים, אבל הספר הזה הוא מיוחד (כי אני כתבתי אותו. סתם), בגלל שהוא מדבר על דור ה-Y החרדי, הוא מדבר על דור ה-Y החרדי מנקודת מבט של איש פרסום שחי את את העולם החרדי הישן מצד אחד ואת העולם החדש מצד שני. 

בתקופה שבה הפרסום עובר סגמנטציה לפי קהלי יעד, כל קהל יעד ככל שהוא יותר קטן, הוא יותר איכותי, זה בדיוק דור ה-Y החרדי, שבעולם הדיגטלי כל כך קל להגיע אליו ולדבר אליו ולפעמים זה נראה שזה כל מה שהוא רוצה שמישהו פשוט ידבר אליו. 

דור ה-Y החרדי שונה מהוריו, הוא חלק מהציבור החרדי, מחפש את מקומו שם, נלחם על זהותו וההכרה בו. הרגלי הצריכה שלו שונים, ואף האופן שבו הוא בוחן את העולם. הוא עדיין נמצא בתחילת דרכו, אבל כל המגמות מצביעות על גידולו. 

איפה דיברו על הספר?

מקור ראשון – "בעוד הדור הצעיר החרדי יוצא לגיחות אל העולם שבחוץ, גם העולם מצידו התחיל לגלות סקרנות כלפי השכנים. עוד ועוד סדרות שעוסקות בחרדים הגיעו בשנים האחרונות אל המסך הקטן, ובניגוד לעבר, החרדי ה"מעניין" בעיניים חילוניות הוא כבר לא רק זה שחוטא, אלא גם זה שנלחם על מקומו בתוך המגזר ודורש שינוי מבפנים."

מתוך הכתבה "אברכים חסרי מנוח" במקור ראשון של רחל מלקה בודה

ערוץ 20 – איך נועה קירל וסטטיק ובן אל הפכו לפופולארים במגזר הדתי? – כתבתה של אפרת קסנר.

mock03

לקבלת הספר ישירות למייל

(בדוק את המייל שלך בעוד כמה דקות, זה כבר שם)

קורס דיגטלי של שליטה במייל שלך [בחינם]

במיוחד בשבילכם בניתי קורס שכולו מתבצע במייל על איך להפוך את המייל שלכם למכונת פרודוקטיביות משומנת. ב-5 שיעורים קצרים וממוקדים איך להפוך ליעילים הרבה יותר.