אני בררן.

מאוד בררן בהרצאות שאני הולך אליהם, אבל אני יודע כמה כל הרצאה נכונה שהלכתי אליה, תרמה להתפתחות שלי בתור איש קריאייטיב ולמקצועיות שלי מול הלקוחות שלי (ומול המשפחה שלי), זה בדיוק איך שהצוות שלכם יצא מההרצאה שלי.

שיווק עצמי
שיווק עצמי

סיפורו של דור ה-Y החרדי

דור ה-Y החרדי שונה מהוריו, הוא חלק מהציבור החרדי, מחפש את מקומו שם, נלחם על זהותו וההכרה בו. הרגלי הצריכה שלו שונים, ואף האופן שבו הוא בוחן את העולם. הוא עדיין נמצא בתחילת דרכו, אבל כל המגמות מצביעות על גדילתו.

משפך שיווקי

האוטומציות שהצילו את חיי

ברגע שאני עושה דבר פעמיים, אני ישר מתחיל לשאול את עצמי, איך אני מצמצם את זה. בעולם של היום, תחום האוטומציות הוא לא רק לחברות גדולות, אלא גם לאנשים פרטיים שחשוב להם הדבר הכי יקר בעולם – הזמן שלהם.

איש שיווק

קורס קצר בהגשמת חלומות

אני מאמין שיש לי עוד הרבה דרך לעשות מבחינה עסקית, אבל הספקתי כבר לעשות ג'וינט עם הבן של בוב מארלי, להיות מבקר מסעדות, לקבל מורה פרטי בחינם ולהקים עסק בלי תקציב. וכל זה בגלל דבר אחד קריאייטיב – פתרון בעיות בצורה מקורית או בלתי רגילה. איך עשיתי את זה?מצביעות על גדילתו.

כתיבת שיווקית

אל תספר לי פרסומות, ספר לי סיפורים

נסקור את הפרסומות הראשונות בעולם – אגדות הילדים. נראה איך הם משפיעות על עולם הפרסום עד היום ומה אנחנו יכולים ללמוד מהם כיום, הכל כדי שנוכל לייצר ולכתוב לעצמנו פרסומות בקלות.

מה אומרים עלי בתעשיה:

ההרצאות שלי מדברות על #קריאייטיב   #אוטומציה   #הגשמת חלומות #דור ה-Y   #פרסום   #פרודוקטיביות   #החיים כעצמאי.  
רוצים לתת לצוות שלכם חוויה מעשירה ומלאת תובנות יצירתיות שישארו איתם לאורך זמן? תזמינו אותי עוד היום!