התוכן עדיין המלך?! – שאולי כהן

שתף את העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

זה נשמע נושא נורא שחוק, כל ילד יודע שתוכן זה הבסיס וכל בעל עסק יודע שהוא ישמע בכל פגישת ייעוץ שיווקי על התוכן והתוכן והתוכן, לא חפר? אז טוב שיש כאלו שהם פה בשביל לדבר על זה ולעשות את זה מעניין, אה. האורח השבועי שלי בפודקאסט הוא שאולי כהן מנכ"ל 'כתבנית', יש לחברה שלו שם טיפה חריג אבל זה לא ממש עניין אותו, רצינו שהשם יסגיר בדיוק את מה שאנחנו עושים – הוא אומר.

קודם כל שאולי הוא אחלה מרואיין, הוא רהוט ופשוט כייפי לשיחה, אבל הרבה יותר מזה, הוא אחד האנשים הכי מוכנים שבאו עד היום לפודקאסט, הקטע הוא, שנראה לי שהוא ממש לא התכונן לראיון, הוא נושם את התוכן וחי אותו ברמות הקשות.

אז חאלס' עם החפירות, על מה דיברנו? תוכן. מה זה אומר לכתוב טוב ב-2020? העולם הולך לוידאו, זה לא יקבור את התוכן? איך מאתרים כותב טוב ועם איזה כותב הוא בשום מצב לא יעבוד? מהי העדיפות שלהם כחברה על פני הפרילנס הבודד ומה הקטע שהם מתמחרים את העבודה כבר באתר?

שאולי עצמו הוא פחות איש תוכן ויותר מנהל, שאלתי אותו את שאלת מיליון הדולר – איך מנהלים איש יצירתי, זה תרתי דסתרי? ניתחנו גם את עם כותבי התוכן, מהם החולשות שלו, מהם הדברים שאסור לו לעשות ומהו הדבר החשוב ביותר לאנשים יצירתיים בכלל ולעם הזה בפרט.

דיברנו גם על הצורה בה הוא מנהל חברה של 70 עובדים שכולם עושים את העבודה מהבית. הוא הסביר לי מה המטרה שלו בבלוג המושקע שהוא מתחזק באתר אפילו שעל פניו זה מועיל למתחרים שלו. ולסיום, הוא אפילו חשף לי מה הדבר הבא שהם הולכים להרים, היה מעניין.

כל כותב או סתם אחד שמאמין בתוכן ימצא פה ים דברים שרלוונטיים לו, אז פשוט תכנס תקשיב ותתקדם.
אה, וכמובן תכתוב לי תגובות, אני כאן.

רוצה להתעדכן ראשון על כל פודקאסט חדש שעולה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *