לאסוף את עצמך ולצמוח – אסף שמואלי

שתף את העמוד:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הוא איש צללים במלוא מובן המילה. חוץ מלקוח אחד שלו, כל השאר חסויים. הוא פותח את הבוקר ב'בקרת נזקים' (לא מאחל לאף אחד…). כל החיים שלו זזים סביב משברים ו…הוא האיש הכי רגוע בסביבה! יש לי את הכבוד לארח בפודקאסט השבועי שלי את אחד מהאנשים הכי מרתקים שפגשתי – אסף שמואלי, בעלים ומנכ"ל של חברת 'המשבריסט' לטיפול בשיימינג ומשברים ברשת החברתית. 

האמת שאני עוקב אחריו מלא זמן, קורא את הבלוגים שלו וסתם ככה קצת חופר על האיש, מנסה להבין מה באמת המקצוע שלו ומהי סיבת ההצלחה חסרת התקדים שהולכת איתו. היה פשוט מדהים לשבת איתו ולצלול לתוך עולם כ"כ לא מוכר. לרגע זה נראה כמו עבודה בצומת מלחיצה ואפילו קצת מפחידה, אבל כשאסף פותח את הפה, אתה מבין שרק הרוגע והשלווה שלו כבר פותרים חצי מהמשבר, 'צריך לעבוד מהראש, לא מהבטן' – הוא אוהב להגיד. 
מה שהכי אהבתי אצלו זה שהוא יצר מקצוע חדש. הוא יוצר צורך וממלא אותו, שזה לכשעצמו סיבה לקחת אותו כמודל וחיקוי. אבל לא פחות מזה, סיפור החיים שלו מעורר השראה ומספק אין ספור תובנות עסקיות שרלוונטיות לכל פרילנסר שרוצה לגדול.

דיברנו על שיימינג – מאיפה הוא נוצר, איך הוא מתפתח ובעיקר, איך פותרים אותו. הוא סיפר על משבר רשת שפתר לעסק שאין לו אפילו דף פייסבוק! שאלתי על הקשר בין קריאייטיב למקצוע שלו. ניתחנו כמה משברי רשת ידועים ואפילו הספקנו קצת פוליטיקה. חבל שחצי שעה וזה נגמר.

הספקנו גם:

  • למה יש לו הכרת הטוב לחמאס (כן כן).
  • איך הוא המציא את העסק שלו.
  • האם תמיד נכון להתנצל?
  • מה דעתו על מחיקת תגובות?
  • מה המנטרה שהוא לקח מ'פרקי אבות'?
  • מה יש לו לומר לכל מי שרוצה להקים עסק ולהצליח? (חשוב!)

פרילנסרים, היה באמת מדהים. אם בא לכם ללמוד להמציא את עצמכם מחדש או להמציא עסק חדש לעצמכם, הפודקאסט הזה לגמרי בשבילכם!
וכרגיל, אם בא לכם לומר לי משהו, אני כאן.

רוצה להתעדכן ראשון על כל פודקאסט חדש שעולה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קורס דיגטלי של שליטה במייל שלך [בחינם]

במיוחד בשבילכם בניתי קורס שכולו מתבצע במייל על איך להפוך את המייל שלכם למכונת פרודוקטיביות משומנת. ב-5 שיעורים קצרים וממוקדים איך להפוך ליעילים הרבה יותר.