אתה רואה אותו ובעיקר את הקורות חיים שלו, ואתה שואל את עצמך – הוא בן 29, זה אמיתי? אז א"א שלא לעשות הרבה כבוד לרוני גפני – מנכ"ל מרכז 'אחים גלובל' בני ברק. הוא אמנם יותר מבוגר ממני, אבל הוא עדיין צעיר בטירוף, יחסית למה שהוא הספיק בעשר שנים האחרונות. בגיל 20 הוא הקים ישיבה בצרפת. במשך יותר משלוש שנים הוא ניהל את מרחב מרכז במפת"ח (מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים), וזה רק חלק מהטייטלים הרשמיים שלו, על הדרך הוא מייצר שיתופי פעולה בין יזמים ובעלי מקצוע חרדים בכל העולם, חיית נטוורקינג. אה, ולפני הכל הוא גם חבר יקר שלי ככה שבכלל היה כיף.

שאלתי אותו איך הופכים למנהל מבוקש כ"כ? (לא היה לו מה לענות). הוא הרחיב על נטוורקינג כדבר הבא בעולם העסקים בכלל והחרדי בפרט. סיפר על הפרויקט הבא שלו (אל תגידו שלא ידעתם). ניתח את הצורה בה עובדים היום קשרים בין בעלי עסקים – קודם כל תהיה חבר אח"כ כבר נעבוד ביחד. התייעצתי איתו איך שוברים את המיתוג המקולל הזה של אחד שנותן שירות רק למגזר החרדי  בגלל שהוא עצמו חרדי. וגם, חפרתי לו שיגיד לי מה החיסרון שיש בלנהל כמוהו אלף פרויקטים בבת אחת בלי 6 מזכירות.  

כששאלתי אותו – האם עודף מרץ מפצה על חיסרון הניסיון והידע של היזם הצעיר? לקח לו שניה לומר את הדבר הבא – כל אדם בכל גיל שיעבוד ויעשה – יצליח. זה במשפט אחד דרך החיים שלו. יש לך רעיון תעשה אותו, מקסימום זה לא ילך אבל אתה ניסית. חברים, לרשום וליישם.

הספקנו גם:

  • מה החלום שלך כשתהיה גדול (ספויילר, אין לו).
  • למה שווה לתת קרדיט לבעלי מקצוע.
  • מה החשיבות של דף פייסבוק לגיוס לקוחות חדשים.
  • חלל עבודה חילוני או חרדי, מה עדיף.
  • ובסוף, טיפ שיעזור לכל פרילנסר.

חברים, היה פרק מעשיר ומלא שמתעסק בכל מה שמטריד אותנו הפרילנסרים, כנסו,  תאזינו ותלמדו על הדברים החשובים באמת.

בכל מקרה, אני כאן.


שתפו את הפוסט הזה ב: ​

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

בכל פרק שאני מקליט לפודקאסט, אני לומד משהו חדש, רוצה גם?

במקום שתטרח כל פעם להיכנס לאתר, אני מבטיח לעדכן אותך בכל פעם שעולה פרק חדש.