מאיר פנים – פרינט

שתף את העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מה שיפה במקצוע שלי זה שאתה יודע איך אתה מתחיל אבל אין לך מושג איך אתה מסיים, זה נכון ביצירת הקריאייטיב עצמו, והפרויקט הזה מוכיח שזה נכון גם לגבי מטרות הקריאייטיב.

פנתה אלי עמותת 'מאיר פנים' לתת להם רעיון קריאייטיבי למעטפות התרמה שהם שולחים לתורמים לקראת ראש השנה, הם רצו משהו מגניב אבל כזה שנותן בראש ומביא ים תרומות.

האתגר שלי היה, להציג את הבקשה לתרומה בצורה משכנעת ושונה מאחרים כדי שלא יזרקו את המעטפה שלהם בדיוק לאן שזורקים את של האחרים…, הלכתי על רעיון שמבטא את זה, שאם חסר למישהו אוכל לאכול בעצם חסר לו חלק מהלב, או כמו שאומרים – אוכל את הלב. עשינו פלייר עם תמונות של אנשים עצובים ולכל אחד יש חור בלב בצורה של איזה מאכל, וכל תורם שקיבל את המעטפה נפלו ממנה ניירות בצורת עוף דג וגזר בגודל שמשלים את החור בלב שיש לאנשים שבתמונה שאין להם מה לאכול. זה יצא כ"כ טוב שמקריאייטיב למעטפה זה הפך לקו המוביל של כל קמפיין ההתרמה שלהם.

בסיום העבודה, חיה מורגנשטרן סמנכלי"ת הארגון כתבה לי ככה:

היה תענוג לעבוד איתך, החל מהקצב המהיר! פחות משבוע מההתכתבות הראשונית בוואצאפ ועד לתוצאה הסופית! (קצב מטורף שאני לא מכירה בכלל ויוצא לי לעבוד עם הרבה הרבה ספקים ונותני שירות)
והכי חשוב קריאייטיב מקורי וקולע, כל מי שנתקל בפלייר שלנו השנה שאל של מי היה הרעיון. משהו חדש ואחר מכל מה שעשיתי והכרתי. השתמשנו בו גם באתר, וגם בניוזלטר (שהביא מספר המרות ממש יפה).
אין ספק שאני יחזור לעבוד איתך 🙂

ככה זה נראה:

כל סיפור הצלחה מתחיל איפשהו.

שלכם? מתחיל כאן!